X
تبلیغات
مجتمع فنی

 سلام - سلامی چو بوی خوش آشنایی 

این مبحث را تقدیم به آن دوست مهربانی می کنم که فقط از شینیون های ساده استفاده می کند و همچنین به شما 

شینیون - بوکل مارپیچی چند رشته : 

مو را براشینگ کرده و کمی موس یا ژل مرطوب کننده بر روی آن بمالید تا خورده های مو کاملا بچسبد و سطحی صاف ایجاد کنند. سپس درمرکز سر آن را دم اسبی کنید. بسته به حجم مو آن را به چند دستهی مساوی تقسیم  کنید. در اینجا مو به سه دسته تقسیم شده است. سپس هر دسته را به دو قسمت مساوی تقسیم کرده و بافت دوتایی مارپیچ بزنید. (رجوع به بافت دوتایی مارپیچ) . و انتهای هر بافت را با کش بافت ثابت کنید. مانند شکل زیر

 

سپس انتهای هر سه بافت را مانند شکل زیر با هم با یک کش بافت ثابت کنید.  

 

 تا اینجا نیز یک شینیون ساده ایجاد کرده اید. می توانید ابتدا و انتهای بافت و دم اسبی را با روبان یا شکوفه تزئین کنید.  

همچنین می توانید بسته به بلندی مو ی سر آن را مانند بوکلی زیبا به دور دم اسبی بپیچید و با سنجاق سر ثابت کنید بطوری که سنجاق ها داخل بوکل فرو رفته و دیده نشود. درست مانند شکل زیر 

 

 

که بسیار زیبا و شیک به نظر می رسد.  

 

 

این هم تصویر این شینیون از جلوی سر  

 

شینیون خورشیدی : 

مانند بالا مو را براشینگ و با کمی موس مرطوب کرده و یک دم اسبی مرتب و زیبا ایجاد کنید. بعد لایه ای باریک از موی دم اسبی را برداشته و ان را مانند شکل زیربپیچانید. هرچه لایه های مو نازک تر باشد این مدل زیبا تر به نظر می رسد. 

 

 

لایه ها را آنقدر بپیچانید که دیگر پیچانده نشود. انتهای آن را با سنجاق سر یا کلیپس های کوچک تزئینی ثابت کنید. 

 

 

همینطور لایه لایه مو برداشته ، آن را بپیچانید و با سنجاق سر انتهای آن را ثابت کنید. 

 

 

 

تا اینجا شما یک شینیون زیبا ایجاد کرده اید. می توانید نیمی از مو را مانند شکل زیربه همان حالت دم اسبی رها کنید.  

 

 

یا می توانید همه ی موی دم اسبی را مانند شکل زیر بطور کامل لایه لایه بپیچید و و در اطراف دم اسبی ثابت کنید. سعی کنید حلات قرینه سازی را رعایت کنید و لایه های انتخابی تقریبا یکسان باشند. 

 

در این تصویر انتهای لایه ها به طرف داخل بوکل سنجاق شده است . می توانید نوک تیز لایه ها را به طرف بیرون سنجاق کنید و در نهایت با اتو مو و ژل آنها را بصورت تیز تیز در اطراف بوکل ایجاد شده نمایش دهید. در این صورت خورشیدی زیبا ایجاد کرده اید.  

 

پ. ن: امروز همسر مهربان پیشنهاد کرد که اسم وبلاگم را از آرایشگر به زیباکده تغییر دهم. راستش خودم خیلی خوشحال شدم چون مدتها به دنبال نامی مناسب تر می گشتم. بنا براین از امروز وبلاگ آرایشگر با اجازه ی شما به وبلاگ زیبا کده تغییر نام می یابد. من که خیلی خوشم آمده تا نظر شما چه باشد ؟ در ضمن برای اینکه شما دوستان خوب و مهربانم را گم نکنم آدرس سایت را تغییر ندادم.  

دوستدار همیشگی شما  

دنیا تاریخ : یکشنبه 17 شهریور‌ماه سال 1387 | 03:22 ق.ظ | نویسنده : دنیا | نظرات (0)

کد قفل کردن راست کلیک