X
تبلیغات
مجتمع فنی

سلام دوستان خوبم  

از وقفه ی طولانی معذزت می خواهم. راستش مسافرت رفته بودم . دخترم را برده بودم رامسر که قبل از شروع مدرسه حسابی یک آب و هوایی عوض کند و از خستگی کلاس های تابستانی به درآید. خیلی خوش گذشت جای همه ی شما خالی بود .  از دوستان خوبی که کامنت گذاشته بودند متشکرم. فکر می کنم جواب همه ی کامنتها را داده باشم. ایمیل ها زیاد هستند ولی در فرصت مناسب به همه ی آنها پاسخ می دهم. اما درس امروز 

 

 شینیون های ساده - مدلهای جدید ۳ 

 

مو را براشینگ کرده و از تیزی گوش تا تیزی گوش دیگر بطور افقی مو را مانند شکل جدا کرده و یک دم اسبی زیبا ایجاد کنید . با توجه به حجم موی دم اسبی آن را به دسته های کوچک مساوی تقسیم کنید و تا نصف بلندی مو آن را ببافید و با کش بافت ثابت کنید . بقیه بلندی موی گیس را که بافته نشده با کمی ژل و موس مرتب و صاف نمایید. همانطور که در شکل نشان داده شده است تعداد بافتها پنج تاست می تواند سه یا چهار تایی نیز باشد. این گیس های ی ظریف در ایجاد ستاره های سه پر،چهار پر و یا پنج پر استفاده می شوند.  

  

 

 

مانند شکل دو حلقه ی زیبا با رشته های سمت چپ و راست ایجاد کنید. با سنجاق سر طوری آن را ثابت کنید که سنجاق ها دیده نشود. انتهای بافته نشده را می توانید مانند شکل بطور زیبا نمایش دهید.  

 

 

مانند شکل رشته های دیگر رانیز مانند گل پنج پر در آورده و انتهای بافته نشده را همانطور که نشان داده شده است بطور زیبا نمایش دهید .  بطوری که سنجاق ها دیده نشود و از زیبایی شینیون نکاهد.  می توانید از بابلیس نیز استفاده کنید که نتیجه را زیباتر نیز می کند .

 

 

 این هم تصویرکامل این شینیون از جلو 

 

 

و از نیمرخ  

 

زیبا و شیک و بسیار ساده  

 

تا دیدار بعد همه ی شما را به خدای مهربان می سپارم 

ارادتمند ......... دنیاتاریخ : چهارشنبه 3 مهر‌ماه سال 1387 | 10:51 ق.ظ | نویسنده : دنیا | نظرات (0)

کد قفل کردن راست کلیک